Днес, 11.05.2026 г., в СУ „Летец Христо Топракчиев“ се проведе Денят на самоуправлението. Учениците от нашето училище влязоха в ролите на директор, заместник-директор, хигиенисти, домакин, общи работници, касиер, логопед, педагогически съветник, ресурсен учител, медицинска сестра и учители.
