Ден на самоуправлението – 2026 г.

Днес, 11.05.2026 г., в СУ „Летец Христо Топракчиев“ се проведе Денят на самоуправлението. Учениците от нашето училище влязоха в ролите на директор, заместник-директор, хигиенисти, домакин, общи работници, касиер, логопед, педагогически съветник, ресурсен учител, медицинска сестра и учители.🎓
Благодарим на всички ученици, които се включиха активно и положиха усилия, за да направят този ден успешен и незабравим!🧑‍🏫👩‍🏫
Spread the love