Отбелязване на ден на Земята – 22.04.2026 г.

🌍 Денят на Земята в нашето училище се превърна в истински празник на добротата, грижата и надеждата!
Десетокласниците с вълнение прекрачиха прага на класните стаи на 4а, 4б, 4в, 4г и 3а клас, за да споделят с тях важни уроци за природата – как ние, хората, понякога ѝ вредим, но и как всеки може да бъде малък герой в опазването на нашия общ дом 🌱
Най-вълнуващият момент беше практическата част, когато децата заедно засяха семенца, като символ на грижата, надеждата и отговорността към бъдещето 🍀
С много ентусиазъм, топлина и детски смях днешният ден ни напомни, че промяната започва от малките стъпки… и от големите сърца! 💖🌎
Благодарим за гостоприемството на: Албена Петкова, Катя Иванова, Весела Петкова, Илиана Циркова и Магдалена Павлова.

Click here to add your own text

Click here to add your own text

Click here to add your own text

Spread the love