Аз грамотно съм дете – април 2026 г.

Празник на буквите в I.А клас
Ще извикам от сърце
,,Аз грамотно съм дете”!
Днес,20.04.2026г. чаровните първокласници от 1.,,а” клас представиха пред своите учители,родители и гости мило тържество.✨🇧🇬✨
Под наслов ,,Ние вече сме грамотни” малчуганите с нескрито задоволство и искрена радост показаха,че вече могат да четат.📚 ❤️📚На главите им грееха коронки с буквите,а Азбуката,Букварът и Читанката седяха достолепно сред тях.👑
Децата показаха,че книжката огрява сърцата и душите на хората там,където слънчевите лъчи не могат да достигнат.☀️🥰☀️ Трогателно се разделиха със своя пръв другар-Буквара,като обещаха,че винаги ще го помнят,а той ги запозна със своята сестричка-Читанката.
Децата получиха грамоти ,медалчета и книжки,че вече са грамотни.🏆🌹🏆
В края на тържеството малките артисти вкусно си хапнаха торта.🎂🫶🌸
Попътен вятър в необятния океан на знанието,мили деца!🤍💚❤️
Spread the love