Празник на буквите в I.А клас
Ще извикам от сърце
,,Аз грамотно съм дете”!
Децата показаха,че книжката огрява сърцата и душите на хората там,където слънчевите лъчи не могат да достигнат.



Трогателно се разделиха със своя пръв другар-Буквара,като обещаха,че винаги ще го помнят,а той ги запозна със своята сестричка-Читанката.