На 25 март с учениците от 5а, 5б и 5в клас посетихме живописното село Ръждавица и Парк Пирин в град Дупница. Целта на пътуването беше да отбележим Благовещение – един от най-светлите християнски празници, който носи надежда и нов живот и предстоящият Великден. Учениците изработиха кошнички за яйца, боядисваха яйца и месиха козунаци!
Всички се върнахме с положителни емоции и с още по-голямо уважение към природата и българските традиции
