Меню

Random photo

На линия

· Гости на линия: 5

· Регистрирани на линия: 0

· Общо регистрирани: 317
· Най новите членове: meeting

Земята

Карта

Администратор

souhristotoprakchiev@abv.bg

Последни статии

Вход

Потребител

Парола



Не сте регистрирани?
Натиснете тук за регистрация.

Забравена парола?
Натиснете тук за нова.

Безопасен интернет!

ТОЛЕРАНТНОСТ

STEM

ИКТ и AE
за всяко детет

Водата в нашия свят

Говорещи снимки

Часовник

Календар

Добре дошли в официалният сайт на СУ 'Летец Христо Топракчиев'

Images: eu-flag1.gifImages: gulab.gifImages: bg-flag1.gif

Резултати от коледен конкурс

КОНКУРСИ

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ КОЛЕДНИТЕ КОНКУРСИ

Уважаеми ученици,

Благодарим Ви за участието в конкурсите!

С радост и удоволствие обявяваме резултатите от проведените конкурси. Получените материали бяха разделени в пет категории: Дигитално изработени коледни картички, Ръчно изработени коледни картички, Разказ на тема ,,Коледа“, Стихотворение на тема ,,Коледа“ и Коледен комикс на тема ,,По Коледа стават чудеса“ и три възрастови групи.

Категория: Ръчно изработени коледни картички

 

o Възрастова група I-IV клас:

I място -Рада Лагариева 2а клас

II място-Давид Георгиев 3а клас

III място- Крис Бояджийски 2а клас

o Възрастова група V-VII клас:

I място -Йоанна Мантзуни 6б клас

II място -Елица Бонева 5а клас

III място -Антония Георгиева 5а клас

o Възрастова група VIII-XII клас:

I място -Виктория Иванова 8б клас

Категория: Дигитално изработени коледни картички

o Възрастова група I-IV клас:

I място -Дария Иванова 2б клас

II място -Симона Йорданова 2б клас

III място -Илияна Бонева 2б клас

o Възрастова група V-VII клас:

I място -Илия Миланов 5б клас

o Възрастова група VIII-XII клас:

I място -Екатерина Евлогиева 9а клас

II място -Ан-Мари Стефанова 10а клас

III място -Георги Потоцкий 8б клас и

Виктория Йорданова 10а клас

Категория:  Коледен комикс на тема ,,По Коледа стават чудеса“

o Възрастова група I-IV клас:

I мястоТихомир Александров 2б клас

 

Категория: Разказ на тема ,,Коледа“

o Възрастова група V-VII клас::

I място- Христина Панева 5б клас

o Възрастова група VIII-XII клас:

I място- Елина Бойчева 12а клас

Категория: Стихотворение на тема ,,Коледа“

o Възрастова група I-IV клас::

 

I място- Момчил Димитров 4б клас


Продължавайте да творите, защото умеете да създавате красота!

 

Всички участници  се представиха отлично и ще получат грамоти за участие!

 

 

Коментари

Няма добавени коментари.

Напиши коментар

Моля влезте, за да коментирате.

Оценка

Рейтингите са достъпни само за регистрирани.

Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате.

Няма оценки.
Страницата се зареди за 0.01 секунди
4,873,303 уникални посещения