Меню

Превод

Выбрать язык / Choose language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Israel
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Russian
Turkish

Random photo

На линия

· Гости на линия: 1

· Регистрирани на линия: 0

· Общо регистрирани: 317
· Най новите членове: meeting

Земята

Карта

Администратор

souhristotoprakchiev@abv.bg

Последни статии

Вход

Потребител

Парола



Не сте регистрирани?
Натиснете тук за регистрация.

Забравена парола?
Натиснете тук за нова.

ТОЛЕРАНТНОСТ

STEM

ИКТ и AE
за всяко детет

Водата в нашия свят

Говорещи снимки

Часовник

Календар

Интернет!

Добре дошли в официалният сайт на СУ 'Летец Христо Топракчиев'

Images: eu-flag1.gifImages: gulab.gifImages: bg-flag1.gif

ПОЗДРАВЯВАМЕ ВИ С ПРАЗНИЦИТЕ

Images: baba marta-1.jpg
Images: 3mart.jpg Images: 8mart.png
1 март Images: martenica.gif
3 март Images: martenica.gif
8 март

Класирани ученици за втори кръг на състезанието "IT Знайко" и "IT Знайко +" декември 2016 година

ПОХВАЛИ

Класирани ученици за втори кръг на


националното състезание "IT Знайко" и "IT Знайко +"


 


С голяма радост искам да похваля учениците от СУ "Летец Христо Топракчиев", които се представиха отлично в състезанието по Информационни технологии.


Под ръководството на г-жа Венелина Тодорова участваха 6 ученици от втори клас.

Под ръководството на г-жа Станислава Потоцка участваха 10 ученици - 1 ученик от 4 клас, 5 ученици от 5 клас, 3 ученици от 6 клас и 1 ученик от 7 клас. Учениците работят по проект на МОН "ТВОЯТ ЧАС" - оперативна програма "Наука и образование за интелигентен растеж".

 


Класираните ученици са:


ГРУПА А


1. Йоанна Йоанни Мантзуни от 2 клас

2. Георги Виталиев Потоцкий от 4 клас - 1000 т.

3. Йоана Емилиан Данчева от 5 клас - 830 т.

4. Виктория Росенова Боцева от 6 клас - 830 т.

5. Елица Викторова Петрова от 6 клас - 800 т.

6. Калина Александрова Миленова от 7 клас - 800 т.

 


ГРУПА Б


1. Здравко Стефанов Енчев от 2 клас

2. Александър Светославов Димитров от 2 клас

3. Ася Кристин Златкова от 2 клас

4. Виктория Ивайлова Тодорова от 5 клас - 800 т.

5. Богиня Димитрова Дахминова от 5 клас - 790 т.

6. Мирослава Екимова Китова от 5 клас - 780 т.

7. Виктория Ивайлова Котова от 5 клас - 750 т.

8. Виктория Валериева Йорданова от 6 клас - 700 т.


ГРУПА С


1. Аделина Адриан Младенова от 2 клас

2. Теодор Петков Петков от 2 клас


БРОЙ УЧЕНИЦИ УЧАСТВАЛИ В СЪСТЕЗАНИЕТО:


1 клас - 33 ученици

2 клас - 95 ученици

3 клас - 86 ученици

4 клас - 62 ученици

5 клас - 83 ученици

6 клас - 76 ученици

7 клас - 47 ученици

8 клас - 19 ученици


Класирането може да разгледате тук.


Участниците от първи кръг, класирани в група А за всеки от класовете получават автоматично право за участие в областния кръг и са освободени от такса за участие. Всички останали ученици, регистрирали се за участие в областния кръг заплащат такса за участие. Класираните ученици в група Б получават грамота за отлични резултати.

Ученици, които не са участвали на първи кръг могат да участват на втори кръг срещу заплащане на такса за участие.

Коментари

Няма добавени коментари.

Напиши коментар

Моля влезте, за да коментирате.

Оценка

Рейтингите са достъпни само за регистрирани.

Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате.

Няма оценки.
Страницата се зареди за 0.03 секунди
2,748,370 уникални посещения