Меню

Превод

Выбрать язык / Choose language:
Ukranian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Israel
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Russian
Turkish

Random photo

На линия

· Гости на линия: 2

· Регистрирани на линия: 0

· Общо регистрирани: 317
· Най новите членове: meeting

Земята

Карта

Администратор

souhristotoprakchiev@abv.bg

Последни статии

Вход

Потребител

Парола



Не сте регистрирани?
Натиснете тук за регистрация.

Забравена парола?
Натиснете тук за нова.

ТОЛЕРАНТНОСТ

STEM

ИКТ и AE
за всяко детет

Водата в нашия свят

Говорещи снимки

Часовник

Календар

Интернет!

Добре дошли в официалният сайт на СУ 'Летец Христо Топракчиев'

Images: eu-flag1.gifImages: gulab.gifImages: bg-flag1.gif

ПОЗДРАВЯВАМЕ ВИ С ПРАЗНИЦИТЕ

Images: baba marta-1.jpg
Images: 3mart.jpg Images: 8mart.png
1 март Images: martenica.gif
3 март Images: martenica.gif
8 март

Класирани ученици за втори кръг на състезанието "IT Знайко" и "IT Знайко+" 2015 г.

ПОХВАЛИ

Класирани ученици за втори кръг на


националното състезание "IT Знайко" и "IT Знайко +"


С голяма радост искам да Ви споделя, че до този момент седем ученика с индивидуално участие под ръководството на г-жа Потоцка от СОУ "Летец Христо Топракчиев" се класираха за втори кръг на състезанието по Информационни технологии "IT Знайко" и "IT Знайко +". Темите на състезанието бяха: "Весел карнавал" за учениците от 1 до 4 клас и "Ретро парад" за учениците от 5 до 8 клас.


Класираните ученици са:


1. Георги Виталиев Потоцкий от 2 "а" клас с тема "Карнавал в Бенш - Белгия" - класиран в състезанието "IT Знайко"

2. Анита Георгиева Дамянова от 6 "а" клас с тема "Най-влиятелните жени на 20 век" - класирана в състезанието "IT Знайко+"

3. Габриела Андреева Янкова от 7 "б" клас с тема "На крилете на мечтите" - класирана в състезанието "IT Знайко+"

4. Борислава Христова Алексиева от 7 "в" клас с тема "Музиката на 20-ти век" - класирана в състезанието "IT Знайко+"

5. Христина Мирославова Дунеловска от 7 "а" клас с тема "Стани част от 20-те" - класирана в състезанието "IT Знайко+"

6. Александра Борисова Ръткова от 7 "в" клас с тема "Електрониката на 19-20 век" - класирана в състезанието "IT Знайко+"

7. Ивайло Нелиев Ивайлов от 8 "а" клас с тема "XX век - време на динамични промени и обрати" - класиран в състезанието "IT Знайко+"


Под ръководството на г-жа Миланова в състезанието "IT Знайко" са класирани 5 ученика:


1. Асен Никифоров Асенов от 3 клас - група А - 930 точки

2. Богиня Дахминова от 3 клас - група Б - 760 точки

3. Стефан Николаев Николов от 3 клас - група Б - 760 точки

4. Йоана Емилиан Данчева от 3 клас - група Б - 760 точки

5. Виктория Ивайлова Тодорова от 3 клас - група Б - 750 точки


Участниците от първи кръг, класирани в група А за всеки от класовете получават автоматично право за участие в областния кръг и са освободени от такса за участие. Всички останали ученици, регистрирали се за участие в областния кръг заплащат такса за участие. Класираните ученици в група Б получават грамота за отлични резултати.


Повече информация можете да прочетете тук.

 

 

Георги Виталиев Потоцкий

от 2 "а" клас



група А

840 точки

Анита Георгиева Дамянова

от 6 "а" клас



група А

750 точки
Габриела Андреева Янкова

от 7 "б" клас



група А

990 точки

1 място от седмокласниците
Борислава Христова Алексиева

от 7 "в" клас



група А

980 точки

2 място от седмокласниците
Христина Мирославова Дунеловска

от 7 "а" клас



група А

780 точки

4 място от седмокласниците
Александра Борисова Ръткова

от 7 "в" клас



група Б

510 точки
Ивайло Нелиев Ивайлов

от 8 "а" клас



група А

980 точки

1 място от осмокласниците

Коментари

Няма добавени коментари.

Напиши коментар

Моля влезте, за да коментирате.

Оценка

Рейтингите са достъпни само за регистрирани.

Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате.

Няма оценки.
Страницата се зареди за 0.01 секунди
2,748,288 уникални посещения